Tarneinfo

 1. Ostu puhul 39.00 (sisaldab käibemaksu) ja üle on kaubatarne tellimuse hinna sees (va. kiirtarne), alla selle on Eesti Vabariigi piires kaubatarne hinnaks 4.80€ (sisaldab käibemaksu). KAUPA TARNIME AINULT EESTI VABARIIGI PIIRES.

  NB! Saartest tarnime ainult Saaremaale, Hiiumaale, Muhumaale ja Vormsile.
  *Vormsi tellimused
  antakse kulleri poolt üle praamile ning klient saab kauba kätte praamilt.

  NB! Järgmistes piirkondades võib tarne hilineda +1 tööpäev:
  Saaremaa, Hiiumaa, Häädemeeste, Ikla, Tõstamaa, Abja-Paluoja, Karksi-Nuia, Mustla, Valgast ja Võrust lõunasse jääv piiriäärne ala.

 2. Võimalus tulla ise kaubale järgi tööpäevadel E-R ajavahemikus 10-17.30 (hetkeolukorra tõttu pole see võimalik ), aadressile Petreburi tee 92G, Tallinn, 11415.
 3. Soovi korral on kaubatellimus võimalik ka ette vormistada kuni 14 päeva.
 4. Samal tööpäeval tarnet sooviva kliendi tellimused peavad olema e-poes vormistatud kella 12.00ks. Võimalik on teostada samal päeval (v.a riiklikel pühadel) tarnet ainult Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses (asulates: Tallinn, Viimsi, Laagri, Tabasalu, Jüri, Saue, Saku, Maardu, Loo, Peetri, Muraste jne).

 5. Pärast kella 12.00 kuni 15.00 sisestatud tellimused tarnitakse kliendini järgmisel tööpäeval Eesti Vabariigi piires, pärast kella 15.00 sisestatud tellimused tarnitakse kliendini hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval, Saared lisaks +1 tööpäev (v.a Tallinn ja varem mainitud asulad Tallinna lähiümbruses ning juhul kui tellimus on vormistatud e-poes hiljemalt kella 12.00ks).

 6. Tarne kliendini toimub tööpäevadel E-R Tallinnas ja lähiümbruses ajavahemikus 14.00- 20.00 (v.a riiklikel pühadel) ja mujal Eestis ajavahemikus 10.00-17.00.

 7. Võimalus tellida tööpäevadel E-R Tallinna piires kiirtarne ehk kaup kliendini 2 tunni jooksul, kiirtarne hinnaks on 18€ (sisaldab käibemaksu). Tellimus peab olema vormistatud e-poes E-R ajavahemikus 09.30- 15.00.

 8. Kauba saabumine täpsustatakse kliendile tunniajalise täpsusega ette.

 9. AS’i Prike partneriteks kauba toimetamisel kliendini on erinevad kullerfirmad. Peamiselt osutab teenust Sendpack Eesti OÜ ja Jet Express OÜ.

 10. Kullerfirma on kohustatud küsima kliendilt isikut tõendavat dokumenti ja ei tohi kaupa üle anda selle puudumisel, sest AS Prike tarnib peamiselt alkohoolseid tooteid ja kauba tarne on lubatud ainult täisealistele(18.a.ja vanemad) isikutele.

 11. Toodete kättesaamisel on kliendil kohustus koheselt kontrollida toodete vastavust arve-saatelehele.

 12. Kui toodete kättesaamisel ilmneb, et toodete hulgas on mitte tellitud, defektseid, katkises pakendis tooteid, tuleb sellest koheselt teavitada ka AS Prike klienditeenindust +372 530 505 08 või saata info epood@prike.ee. Klienditeenindus töötab E-R (v.a riiklikud pühad) kella 8.30-20.00.